Hlavní stránka Kontakty

Partneři webu, tématické odkazy


 

 • Psací stoly z masivu a rohové psací stoly, jako i truhly z masivu, dřevěná zrcadla a bytové doplňky naleznete v obchodu Jawa v Praze. Nábytek z masivu a doplňky pochází z ostrova Jáva kde jsou vyráběny ručně tradiční truhlářskou metodou. Jávské psací stoly z masivu a další nábytek vdechne orientální kouzlo vaší pracovně.
 • Bělení zubů laserem je nejen moderní, ale především efektivní a bezpečné. Není bolestivé a zachová zuby krásně bílé několik let. Klinika Smille doporučuje svým klientům také domácí péči s bělící zubní pastou. Bělící zubní pasta Smille zbavuje zuby nežádoucích pigmentů a je bez nevhodných peroxidů.
 • Jak ukazují poslední výzkumy, solárium je předním faktorem, který zapřičiňuje vznik zhoubného melanomu. Ti, co se pravidelně vystavují uv záření v soláriích patří mezi nejširší skupinu s tímto onemocněním. Samoopalovací přípravky a krémy jsou tedy vhodnou variantou a zdrojem zdravého, krásného a celistvého opálení.
 • MagDAlena v Praze nabízí prvotřídní kadeřnické a kosmetické služby, jako prodlužování vlasů, paruky na zakázku a mnoho dalšího. Zhuštění a prodlužování vlasů provádí pomocí fixačního vosku, nebo melírováním obarvenými prameny vlasů. Paruky vyrábí vlásenkáři na míru buď z vašich vlastních, nebo z kvalitních evropských vlasů.
 • Vrata Kružík - garážová vrata, průmyslová vrata a pohony od Kružíka jsou synonymem kvality a perfektního zpracování vrat na míru. Společnost Kružík vyrábí vrata s certifikátem ISO, kvalitu a bezpečnost provozu zaručuje náročná evropská norma EN 13241–1. Garážová vrata na míru se stanou bezpečným, ale i velmi designovým prvkem domu.
 • Nechcete letos cestovat do zahraničí, ale toužíte po dovolené v luxusu? Nabízíme chaty a chalupy s bazénem k pronajmutíŠpičkově vybavené chaty a chalupy k pronajmutí s bazénem, nebo saunou, případně s malým fitness nejsou snem. Tyto chaty nabízí soukromí, luxus, relaxaci, ale také vhodnou lokaci a další sportovní vyžití v přírodě.
 • Stěhování bytů Brno - HrubyMoving poskytuje stěhování bytů nejen v Brně, ale po celé ČR a do zahraničí. Zajistí veškerou potřebnou dokumentaci, balící službu a výrobu bezpečnostních obalů, naplánuje ideální transport z hlediska časových a finančních požadavků, vše k vaší maximální spokojenosti při stěhování.
 • Hofisat nabízí antény a anténní zesilovače předních světových výrobců. Technici z Hofisat zajišťují také odbornou montáž a nastavení antény, měření síly signálu apod. Kromě prodeje satelitní techniky a dalších doplňků jako stožáry, redukce, modulátory aj., nabízí záruční i pozáruční servis veškeré techniky.
 • Velkoobchod „Palubky Jaroslav Karban“ nabízí dřevařský materiál a stavební řezivo k okamžitému odběru ve skladových halách v Praze. V sortimentu firmy naleznete mimo jiné palubky - palubky obkladové a palubky podlahové a dřevěné lišty k palubkám. Terasová prkna na dřevěné terasy jsou z kvalitního modřínového dřeva pro venkovní použití.
 • Kancelářský nábytek - kancelářské židle, kartotéky, regály a trezory od JP-Kontakt. Jsme dodavatelé zdravotnického, čekárenského, dílenského, školního a kancelářského nábytku a doplňkového sortimentu. Naše kancelářské židle a křesla splňují normy pro zdravé sezení. Nabízíme i nadstandartní kancelářské židle a křesla, které nepostrádají ergonomické tvarování sedáků. Regály s možnostmi sestavení podle volby, ať už se jedná o jednoduché regály policové, archivní, nebo dílenské vyžadující vysokou nosnot. Trezory a ohnivzdorné trezorové skříně, trezory nejvyšších bezpečnostních tříd, stěnové sejfy, nebo praktické vhozové trezory. V sortimentu školního nábytku nabízíme mimo vybavení šaten a učeben, školní tabule. Magnetické tabule, plánovací tabulenebo flipcharts jistě využijí i firmy.
 • Advokátní kancelář AKSA: majetkové vypořádání ze společnosti, nebo po rozvodu, založení společnosti s.r.o. a další služby poskytuje JUDr.Salačová. Advokát vám pomůže eliminovat případná právní rizika tak, aby nedocházelo k právním problémům.
 • Celet - nízkoenergetické domy a montované domy v certifikovaném systému Diffuwall si udržují optimální mikroklima, tedy ideální propustnost par. Montované nízkoenergetické domy jsou tudíž zdraví prospěšné, jejich výhodou je také rychlá výstavba a vysoká tepelná stabilita a požární odolnost.
 • Mikroskop Motic, to je správná volba pro zdravotnické laboratoře, zemědělské, či průmyslové provozy, nebo pro školáky. Mikroskop od Intraco Micro má zajištěný také pozáruční servis, poskytování náhradního vybavení apod.
 • HARTMAN CZECH zahradní nábytek - kovový zahradní nábytek, ratanový nábytek, dřevěný zahradní nábytek a další typy zahradního a gastronomického nábytku. V sortimentu eshopu, v podnikové prodejně, nebo v OC Spektrum Praha naleznete široký soritmnet zahraního nábytku, ratanový nábytek špičkové kvality s vysoceodolného wickeru, nebo teakový dřevěný nábytek.
 • Prodloužení vlasů metodou Simply Perfect, nebo s clip in vlasy udělá váš účes unikátní. Pokud netoužíte po stabilním prodloužení vlasů, tak jsou pro vás ideální clip in vlasy. Jejich snadná a rychlá aplikace vás nikdy nezdrží a váš účes může být každý den jiný, bez radikálních změn a stříhání.
 • Rodinné domy na klíč - dřevostavby se vyplatí z několika důvodů. Jejich výstavba není nijak časově náročná, náklady spojené s výstavbou dřevostavby se budou navracet v následujících letech díky velké energetické úspornosti domů. Difusní otevřenost našich staveb a propustnost par zajišťuje zdravé a bezpečné bydlení.
 • Bez klimatizace už si v dnešní době nikdo nedokáže život skoro představit. Ale jde o to, jak kvalitní je a jak s ní umí lidé zacházet. FUJI Klimatizace AI patří mezi špičku, což vypovídá i její název AI - Artifical Intelligence, tedy umělá inteligence. AI pro vás automaticky řídí vlhkost vzduchu, teplotu a směry jeho proudění.
 • Sběrná služba a mezinárodní doprava od GTL je zajišťována již od roku 1993. Spedici a přepravu zásilek provádí převážně v oblasti Balkánu, ale i dalších zemích Evropy. Sběrná služba, celovozové zásilky a mezinárodní doprava je zajišťována vlastními vozy, nebo ve spolupráci se smluvními partnery.
 • Máte okna na jižní stranu a slunce v létě dokáže vytvořit ve vašem domě výheň? Rolety a markýzy vyřeší velmi esteticky zastínění oken. Markýzy a pergoly splní svou službu především v parných dnech, ale rolety na zaomítnutí, pod překlad, nebo s viditelným boxem navíc poskytnou bezpečí vám a vašemu domu.

 • Hydroizolace střech s Corro Bohemia a s jejich unikátním systémem Duoprene 2000 vyřeší izolaci střechy na desítky let dopředu. Speciální nátěr vytvoří vysoce odolnou a elastickou ochranou vrstvu a hydroizolaci.
 • Interiérové dveře
 • Lamelové polohovací rošty dopřejí uvolnění a relaxaci vašim unaveným nohám.
 • Nevíte, jak vybrat matraci? Jamall Vám poradí.
 • Pokud hledáte kvalitní a profesionální regály a regálové systémy za přijatelnou cenu, jsme pro Vás ti praví - Stratus s.r.o.

 

 • Změnili jste pracovní místo a chystáte se stěhovat do Východních Čech? Využijte služby Stěhování Hradec Králové pro firmy i domácnosti.
 • Profesionální stěhovací služby v městě perníku? Stěhování Pardubice je komplexní služba, která zahrnuje jakýkoliv druh stěhovacích prací - těžká břemena, piana, umělecké předměty atd.
 • Profesionální stěhovací služby v oblasti pod Ještědem. Stěhování Liberec zahrnuje jakýkoliv druh stěhovacích prací - těžká břemena, piana, umělecké předměty atd.
 
NAŠE WEBY

odkaz-JADRA

odkaz--Koupelny

odkaz-PODLAHY

odkaz-INTERIERY

Mapa stránek | Partneři webu